Оновлений планшет-трансформер Huawei Matebook помічений в базі Geekbench

размещено в: Новости | 0
Оновлений планшет-трансформер Huawei Matebook помічений в базі Geekbench
0 голосов, 0.00 общий. рейтинг (0% сумма)

Прем’єра планшетного комп’ютера Huawei Matebook, позиціонуємого розробниками в якості альтернативи ультрабуку, відбулася більше року тому в рамках виставки MWC 2016.

Джерела, близькі до внутрішніх справ китайського виробника, заявляли після про наміри Huawei розширити модельний ряд Matebook двома новинками. Одна з них нібито повинна отримати замість 12,9-дюймового екрана 13,3-дюймову матрицю, а друга — 15,6-дюймовий дисплей.

Чутки про оновлених Huawei Matebook не мали будь-яких підтверджуючих про підготовлювані продуктах фактів, поки в базі даних бенчмарка Geekbench не була виявлена модель під кодовою назвою «Pascal» з ідентифікатором HUAWEI H95-Pascal-W19.

За попередніми даними, серійний зразок Huawei Pascal виявиться тим самим 15-дюймовим планшетом-трансформером (за іншими відомостями — вже повноцінним лептопом), про який говорили інсайдери. За швидкодію мобільного пристрою буде відповідати чіп Intel Core i5-7200U замість процесора Core M, встановленого в оригінальному Huawei Matebook, і 8 Гбайт оперативної пам’яті.

В однопоточному тесту Geekbench неанонсована система набрала 3651 бал, а багатопотокове випробування завершився з результатом 6738 очок.

Програмним оточенням для Huawei Pascal виступить за традицією операційна система Windows 10.

Що стосується 13,3-дюймовою модифікації Huawei Matebook, технічних подробиць про неї поки не надходило. Терміни релізу і вартість вдосконалених версій планшета-трансформера офіційною стороною не озвучувалися.

Оставить ответ