Оновлення PlayStation 4 дозволяє стримить гри на комп’ютери

размещено в: Новости | 0
Оновлення PlayStation 4 дозволяє стримить гри на комп’ютери
0 голосов, 0.00 общий. рейтинг (0% сумма)

Сьогодні компанія Sony випустить нову прошивку для PlayStation 4, яка дозволить транслювати ігри з ігрової консолі на Windows-комп’ютер або “мак” в режимі реального часу. Максимальна роздільна здатність, в якому буде передаватися картинка, обмежена 720р, а частота кадрів — 60 к/с (налаштування за замовчуванням: 540р і 30 к/с відповідно).

Також геймери зможуть управляти іграми за допомогою контролера DualShock, підключеного до ПК по USB-кабелю. Як уточнюється в офіційному блозі Sony, функція Remote Play буде доступна на операційних системах Windows 8.1, Windows 10 і більш пізніх версій, а також OS X 10.10 або 10.11.

Версія 3.50 (робоче ім’я — MUSASHI) принесе масу інших нових функцій. До їх числа відносяться повідомлення про вихід друзів онлайн, швидка перевірка статусу PlayStation Network, стрімінг контенту на Dailymotion, а також заплановані події Scheduled Event, які дозволять заздалегідь призначити час ігрової сесії і оповістити всіх учасників.

Крім того, в новій прошивці з’явиться режим “невидимики” ((Appear Offline), що дозволяє встановити статус на офлайн. Ця можливість буде корисна на той випадок, коли користувач грає один, дивиться фільм і не хоче, щоб його переривали надокучливими запрошеннями.

Джерело: блозі PlayStation

Оставить ответ