Opera стала першим браузером з вбудованим VPN

размещено в: Новости | 0
Opera стала першим браузером з вбудованим VPN
0 голосов, 0.00 общий. рейтинг (0% сумма)

Opera стала першим браузером, де функція підключення до VPN-сервісу доступна прямо “з коробки”, а не в якості зовнішнього плагіна. Більш того, послуга, яку можна використовувати для доступу до заблокованих сайтів, приховування IP-адреси або безпечного веб-серфінгу, будучи підключеним до публічного Wi-Fi, абсолютно безкоштовна, а інтернет-трафік не тарифікується.

Читайте також: Кращі VPN-сервіси: порівняльна таблиця

Підключення до віртуальної приватної мережі дуже просто. Для цього потрібно натиснути на меню з літерою “О”, вибрати “Налаштування” і включити безкоштовний VPN. Далі в лівій частині адресного рядка з’явиться повзунок, який потрібно перетягнути в положення “Вкл.”. Реєструвати обліковий запис або щось додатково налаштовувати не потрібно.

 

Клікнувши по блакитній плашці з написом VPN, користувачі можуть вказати своє віртуальне місце розташування (США, Канада та Німеччина), а також переглянути, скільки інтернет-трафіку було пропущено через проксі-сервери за місяць. При цьому Opera не накладає ніяких обмежень на обсяг переданих даних.

Безкоштовний VPN-сервіс доступний у версії для розробників браузера. На відміну від звичайної, “испытательская” версія оновлюється дуже часто, кілька разів на тиждень, і дозволяє випробувати новітні функції. Завантажити її можна за цим посиланням.

Минулого місяця Opera вбудувала в девелоперську версію блокувальник реклами. Щоб активувати цю функцію, користувачам потрібно вибрати відповідну опцію у діалоговому вікні браузера. Компанія повідомила, що нова функція дозволила збільшити швидкість завантаження веб-сторінок практично в два рази в порівнянні зі звичайним режимом інтернет-серфінгу.

До VPN-з’єднання часто вдаються любителі анонімного інтернет-серфінгу або торрент-трекерів, а також ті, хто хоче обійти блокування, якщо сайт заборонений цензурою. Захищений канал нерідко використовують великі підприємства, щоб їх співробітники могли підключитися до приватної мережі.

Трафік по такому з’єднанню шифрується і маршрутизируется, а ваш справжній IP стає неможливим обчислити (хакери побачать лише адресу VPN-сервера), навіть якщо ви підключені до публічного Wi-Fi. Користувач, “прикинувшись”, що виходить в Інтернет з іншої країни, може переглядати контент на Netflix або Hulu, доступний тільки жителям США, або відвідувати сайти, заборонені в його країні (що особливо актуально для Китаю, де заблоковані Facebook, Dropbox, YouTube і інші сервіси).

Джерело: прес-служба Opera

Оставить ответ