Opera випустила безкоштовний VPN для iOS

размещено в: Новости | 0
Opera випустила безкоштовний VPN для iOS
0 голосов, 0.00 общий. рейтинг (0% сумма)

Компанія Opera випустила новий додаток для iOS-пристроїв, яке надає безкоштовний і необмежений підключення до віртуальної приватної мережі (VPN). Клієнт Opera VPN для iPhone і iPad дозволяє обходити міжмережеві екрани і гео-обмеження на доступ до інтернет-контенту, а також блокувати рекламу і онлайн-жучки.

У новій програмі задіють розробки стартапу VPN SurfEasy, який Opera купив в березні минулого року. Opera VPN можна використовувати для доступу до заблокованих сайтів, приховування IP-адреси і безпечного веб-серфінгу, будучи підключеним до публічного Wi-Fi. На відміну від переважної більшості інших VPN-сервісів (наприклад, TunnelBear), послуга Opera абсолютно безкоштовна, а інтернет-трафік не тарифікується.

У квітні Opera вбудувала VPN-сервіс з такими ж функціями в браузер. Там можна переглянути, скільки інтернет-трафіку було пропущено через проксі-сервери за місяць, а також вказати своє віртуальне місце розташування. На додаток до США, Канаді та Німеччині, iOS-додаток дозволяє віртуально виходити в Інтернет з трьох інших місць: Сінгапуру та Нідерландів.

Крім послуги VPN-підключення, в нову програму Opera вбудований блокувальник реклами для Safari, Chrome і інших браузерів. Також вона вміє блокувати трекери — онлайн-жучки, які стежать за діями користувача. Активувати ці функції можна в налаштуваннях.

Opera VPN вже доступний для завантаження з App Store. У компанії сказали, що Android-версія програми вийде “скоро”.

Джерело: Opera VPN (iTunes)

Оставить ответ