Oppo Super VOOC: повна зарядка смартфона за 15 хвилин

размещено в: Новости | 0
Oppo Super VOOC: повна зарядка смартфона за 15 хвилин
0 голосов, 0.00 общий. рейтинг (0% сумма)

Китайський виробник смартфонів, компанія Oppo представила на виставці MWC 2016 в Барселоні технологію Super VOOC. Вона дозволяє повністю зарядити акумулятор ємністю 2500 мА*год всього за 15 хвилин.

Як кажуть представники Oppo, з допомогою Super VOOC за 5 хвилин можна буде підзарядити акумулятор смартфона так, що його вистачить на 10 годин розмови. Для зарядки можуть застосовуватися як звичайний роз’єм micro-USB, так і новомодний USB Type-C.

У технології Super VOOC використовується 5-вольтовий імпульсний алгоритм зарядки, це запобігає перегрівання і забезпечує динамічний контроль сили струму для більш швидкого заповнення батареї. Також застосовуються модифіковані акумулятори, нові адаптери, кабелі і коннектори, виготовлені з високоякісних матеріалів.

Технологія Super VOOC обійшла по швидкості технологію Quick Charge 3.0 від Qualcomm. Остання підтримується чіпсетом Snapdragon 820 і дозволяє зарядити повністю розряджений смартфон до 80% за 35 хвилин.

У даний момент технологія Super VOOC є експериментальною, але компанія сподівається впровадити її в смартфони Oppo в найближчому майбутньому. Зазначимо, що, економлячи час на зарядці, користувач може надалі зіткнутися з більш швидким “старінням” батареї – її ефективна ємність з часом може скорочуватися швидше, ніж при використанні звичайних “повільних” зарядников.

Джерело: Oppo

Оставить ответ