Оптимізація ігор під процесори AMD Ryzen продовжено

размещено в: Новости | 0
Оптимізація ігор під процесори AMD Ryzen продовжено
0 голосов, 0.00 общий. рейтинг (0% сумма)

Ряд оглядачів виявили в ході тестування процесорів AMD Ryzen 7 їх не найвища швидкодія в іграх при використанні “ходових” дозволів типу 1080p.

Генеральний директор AMD Ліза Су (Lisa Su) у ході обговорення цієї проблеми з відвідувачами ресурсу Reddit пояснила, що подібні перекоси будуть усунені оновленнями програмного забезпечення, які скоро вийдуть. Принаймні, зараз понад 300 розробників програмного забезпечення зайняті оптимізацією своїх продуктів під архітектуру AMD Zen. У разі виходу нових процесорів подібні ситуації неминучі, але багато розробники ігор вже підтверджують, що програмна оптимізація здатна помітно підняти швидкодію.

Представники AMD також пояснили, що якісь перешкоди для підвищення швидкодії систем на базі Ryzen 7 створювалися і “сирими” версіями BIOS материнських плат, тому до перших оглядах слід ставитися поблажливо. Попутно вони заявляють, що 40 ліній PCI Express, підтримуваних процесорами нового сімейства – це достатньо для 98% випадків використання в настільному сегменті. Добавки не чекайте.

Курс акцій AMD на вихід процесорів Ryzen відреагував зниженням, але пов’язувати таку реакцію зі слабким ігровим швидкодією ми б не поспішали. Інвестори керуються своїми міркуваннями, часом далекими від банального порівняння двох процесорних платформ в іграх. З кінця лютого курс акцій Intel теж знизився на кілька відсотків, і це можна подати як успіх дебюту Ryzen.

Оставить ответ