Опубліковані перші знімки, зроблені подвійною камерою iPhone 7 Plus

размещено в: Новости | 0
Опубліковані перші знімки, зроблені подвійною камерою iPhone 7 Plus
1 голосов, 5.00 общий. рейтинг (93% сумма)

Американське видання Sports Illustrated отримало від Apple ексклюзивну можливість протестувати новий iPhone 7 Plus до його офіційного релізу, наміченого на 16 вересня. Фотограф видання зняв на смартфон з системою двох камер футбольний матч між клубами “Теннесі Тайтенс” і “Міннесота Вайкингс”. Посиланням на публікацію поділився в твіттері гендиректор Apple Тім Кук.

Touchdown iPhone 7! First photos on @SInow https://t.co/BHXoA83ZgU

— Tim Cook (@tim_cook) 11 вересня 2016 р.

За розміщеними знімків складно оцінити максимальну доступну камері iPhone 7 Plus деталізацію: вони зменшені до розмірів 1333 на 1000 пікселів. Натисніть на фото, щоб переглянути їх в максимальному доступному дозволі.

Передача кольору абсолютно реалістична, а зроблені в русі фото не змазані. Це, загалом-то, не дивно, враховуючи, що матч проходив під яскравим сонцем.

До речі, зроблені проти сонця фотографії теж вийшли добре.

По краях кадру помітні невеликі геометричні спотворення, типові для ширококутних смартфон об’єктивів, однак виражені вони, схоже, слабкіше, ніж в інших топових сучасних моделей смартфонів.

Добірка від Sports Illustrated, на жаль, не дає відповіді як мінімум на одне важливе питання про камеру iPhone 7 Plus: як вона знімає в умовах слабкої освітленості.

Нагадаємо, всі про нових iPhone 7 і iPhone 7 Plus ви можете прочитати за цим посиланням. Ось тут ми зібрали видеогалерею, що ілюструє, як ваш iPhone зміниться з установкою iOS 10 — її випустять вже на цьому тижні. Нарешті, окремі тексти присвячені також анонсованим 7 вересня годинах Apple Watch Series 2 і повністю бездротових навушників AirPods.

Фото: David E. Klutho, Sports Illustarted

Оставить ответ