“Ощадбанк” прийняв на роботу квадрокоптер

размещено в: Новости | 0
“Ощадбанк” прийняв на роботу квадрокоптер
0 голосов, 0.00 общий. рейтинг (0% сумма)

Найбільший російський банк почав застосовувати у своїй роботі оснащені камерами квадрокоптеры. Як повідомляє vc.ru з допомогою літаючих дронов підрозділ “Ощадбанку” по роботі з проблемною заборгованістю оглянуло землі в Ленінградській області, надані в заставу за кредитом.

Самі роботи з огляду власності позичальника виконала компанія–підрядник, вона ж отримала всі необхідні для запуску квадрокоптера і зйомки дозволу. Як розповіли виданню в “Ощадбанку”, огляд з квадрокоптера дозволив не порушити межі володіння і при цьому з’ясувати реальний характер використання території площею 8 га

У ході зйомки вдалося з’ясувати кількість об’єктів нерухомості на території, у тому числі новозбудованих, а також про іншому розміщеному в межах володіння майно. У банку не виключають, що проведений експеримент з квадрокоптером стане постійною практикою, в тому числі у випадках, коли позичальник “лагодить перешкоди” до огляду майна.

Модель апарату, використаного “Ощадбанком” у Ленінградській області – DJI Phantom 4 – коштує в Росії більше 100 000 рублів.

Джерело: vc.ru

Оставить ответ