Останній виробник припиняє випуск відеомагнітофонів

размещено в: Новости | 0
Останній виробник припиняє випуск відеомагнітофонів
0 голосов, 0.00 общий. рейтинг (0% сумма)

Японська компанія Funai Electric Company, останній виробник відеомагнітофонів стандарту VHS (Video Home System), оголосила про швидке припинення випуску застарілої техніки. Виробництво VHS-плеєрів для касет на магнітних стрічках було вирішено згорнути з-за падаючого попиту, а також труднощі із закупівлею комплектуючих.

Funai була заснована в 1951 році в Осаці. Компанія займається розробкою та виробництвом широкого кола споживчих пристроїв — від комп’ютерної периферії до телевізорів і DVD-плеєрів та домашніх електроприладів.

Читайте також: Philips перестане випускати аудіо – і відеотехніку

Свій перший відеомагнітофон формату VHS (модель VP-1000) Funai випустила у 1984-му на міжнародний ринок, а вже до кінця 80-х вона стала найбільшим в Японії виробником касетних плеєрів. У кращі часи Funai продавала 15 мільйонів відеомагнітофонів в рік, в минулому році — близько 750 тисяч.

Японська компанія JVC, яка в 1959 році випустила перший в світі відеомагнітофон з двома головками, а в 1976-му — розробила відеозапису VHS, припинила випуск VHS-магнітофонів і касет в кінці 2000-х. У 2002 році від виробництва відеомагнітофонів відмовилася Sony, в 2012-м — Panasonic.

Джерело: PCWorld

Оставить ответ