OTT News: перше додаток для “потокового” телебачення BitTorrent

размещено в: Новости | 0
OTT News: перше додаток для “потокового” телебачення BitTorrent
0 голосов, 0.00 общий. рейтинг (0% сумма)

В Apple Store вийшло перше додаток, задействующее технологію однорангових мереж BitTorrent. Нова програма — OTT News — призначена для “живої” відеотрансляції президентської гонки в США. Вона дозволить дивитися в прямому эфирме всі важливі події, включаючи праймеріз політичних партій, ніч виборів 8 листопада, а також інавгурацію 20 січня 2017 року.

OTT News, доступну на платформах iOS і tvOS, розробила невелика команда OnAir Live Developers у співпраці з BitTorrent — авторами однойменного p2p-протоколу для обміну файлами і популярного торрент-клієнта uTorrent. Додаток засноване на BitTorrent Live — нової платформи для “потокових” відеотрансляції в Інтернеті, яка тестувалася протягом декількох років.

Принцип роботи BitTorrent Live схожий з передачею файлів за допомогою торрент-трекерів: відео не транслюється з центрального джерела або через посередника, а від одного користувача до іншого. Затримка в передачі інформації при цьому дуже мала — всього кілька секунд, незважаючи на кількість глядачів.

Перевага BTLive в дешевизні. Так як протоколу не потрібна дорога інфраструктура, він може виявитися корисним невеликим компаніям або приватним користувачам. Наприклад, вони зможуть влаштовувати відеоконференції, проводити трансляцію спортивних заходів або телепередач.

OTT News можна безкоштовно завантажити з App Store. Програма сумісна з i-пристроями і телеприставками Apple TV.

Джерело: OTT News

Оставить ответ