Palit представила відеокарти GeForce GTX 1080 Ti JetStream і Super JetStream

размещено в: Новости | 0
Palit представила відеокарти GeForce GTX 1080 Ti JetStream і Super JetStream
0 голосов, 0.00 общий. рейтинг (0% сумма)

Багато партнери компанії NVIDIA вже встигли представити свої власні версії відеокарти GeForce GTX 1080 Ti, яку до недавнього часу можна було вважати новим “зеленим” флагманом.

Компанія Palit на цей раз кілька затягнула з анонсом своїх версій новинки, але, як відомо, краще пізно ніж ніколи, і днями виробник нарешті анонсував відеокарти GeForce GTX 1080 Ti JetStream і GeForce GTX 1080 Ti Super JetStream.

Між собою новинки відрізняються лише робочими частотами графічних процесорів. У молодшої моделі GeForce GTX 1080 Ti JetStream графічний процесор працює з частотою до 1623 МГц (базова частота >1480 МГц, точне значення не уточнюється). У свою чергу у моделі GeForce GTX 1080 Ti Super JetStream частоти GPU досягають 1556/1670 МГц. Пам’ять у обох новинок працює на стандартній частоті в 11008 МГц.

Відеокарти GeForce GTX 1080 Ti JetStream і Super JetStream побудовані на однакових друкованих платах власного дизайну Palit. На жаль, кількість фаз підсистем харчування новинок не уточнюється, відомо лише, що для додаткового харчування вони обидві використовують по два 8-контактних роз’єми. Варто відзначити і наявність двох мікросхем BIOS. Система охолодження новинок включає два алюмінієві радіатори, п’ять мідних теплових трубок, що проходять через мідну основу і два 100-мм вентилятори, які можуть відключатися при низькому навантаженні на GPU. На тильній стороні друкованої плати в обох відеокарт закріплені підсилюють пластини. Не обійшлося і без RGB-підсвічування на кожусі З.

Відеокарти Palit GeForce GTX 1080 Ti JetStream і GeForce GTX 1080 Ti Super JetStream незабаром з’являться в продажу, але на жаль, їх вартість виробник поки що не уточнює.

Оставить ответ