Panasonic представила проект “розумної” ферми

размещено в: Новости | 0
Panasonic представила проект “розумної” ферми
0 голосов, 0.00 общий. рейтинг (0% сумма)

Компанія Panasonic представила проект “розумної” ферми. “Смарт-дім” для корів, розташований в японському місті Отавара, обладнаний сучасними сенсорами температури і вологості, системою вентиляції, що імітує легкий бриз, і іншими розробками компанії.

Крім контролю температури і вологості, розумні сенсори враховують такі показники як активність тварин. Система повітроводів створює бриз зі швидкістю 2 м/c, який знижує температуру і запобігає скупчення аміаку в приміщенні.

“Розумна” ферма розроблена, щоб мінімізувати вплив на сільське господарство в Японії таких проблем як спекотна погода, подорожчання кормів і захворювання тварин. Старіння населення і пов’язана з ним брак робочої сили також змушують агробізнес вчитися вирішувати завдання силами мінімального числа співробітників.

Згідно з дослідженням, проведеним компанією, корови, які проживають на “розумній” фермі відчувають себе набагато комфортніше, що призводить до збільшення надоїв на 10%. В майбутньому Panasonic збирається розробити аналогічні “розумні ферми” для птахів і свиней. Їх можна обладнати сонячними панелями, системами переробки використаної води та продуктів життєдіяльності птахів та тварин, фільтрами для нейтралізації запахів, а також системами спостереження за поголів’ям худоби.

Джерело: Прес-реліз Panasonic

Оставить ответ