“Папірці”: ігри та творчість в інтерактивному світі з паперу

размещено в: Новости | 0
“Папірці”: ігри та творчість в інтерактивному світі з паперу
0 голосов, 0.00 общий. рейтинг (0% сумма)

Наварити юшки з паперової риби на паперовому багатті, полагодити паперовий паркет і пофарбувати паперові стіни, виростити паперовий урожай на городі і навіть перетворити паперового зайця в паперового кота – все це і багато чого іншого дозволяє зробити нова гра “Папірці” для мобільних пристроїв на iOS і Android.

Призначений для дошкільнят, але здатний захопити кого завгодно “інтерактивний мульт” про паперового лося Арістотеля, його друга дятла Тюк-Тюка і інших персонажів мультфільму “Папірці” розробила та ж команда, що і одну з кращих російськомовних дитячих ігор минулого року, “Аркадій Паровозів”. Її огляд можна прочитати на нашому сайті.

 

Запустивши “Папірці”, дитина потрапляє в інтерактивний світ, створений буквально вручну – з картону, паперу та інших підручних матеріалів. Зі стартового екрану можна перейти в одну з п’яти сцен – “Ліс”, “Кухня”, “Город”, “Ремонт” та “Квартира” – або в редактор персонажів.

Кожна зі сцен являє собою цілий маленький світ, наповнений різними предметами, які можуть взаємодіяти один з одним або згодитися персонажам гри для вирішення різних завдань. Можна діяти по підказкам гри – вони з’являються над головами персонажів у вигляді “хмаринок” з зрозумілими дитині картинками (ніж і вилка – “хочу їсти”, сокира – “а не нарубати нам дров”, стакан – “хочу пити” тощо).

Але при цьому гра дає дитині повну свободу дій: не хочете варити юшку з риби – можете впустити її назад у річку. Не хочете давати героєві пити сиру воду із струмка (хоча з екологією в ігровому світі начебто все в порядку) – зваріть компот, додавши у висить на вогні казанок води і ягід. Багато (не всі) предмети можна активувати дотиком, давати в лапи персонажам, або навіть об’єднувати між собою.

Взаємодії більшою частиною логічні й передбачувані – якщо кинути квітка у вогнище, він згорить – але є й оригінальні ходи. Наприклад, спробуйте пригостити зайця сирою рибою – його чекає несподіване перетворення (позбавити тварину від кризи самоідентифікації допоможе морквина). Головне, що варіантів взаємодії безліч, і гра ненав’язливо спонукає дитину до експериментів, попутно навчаючи та розвиваючи.

Однак іграми в інтерактивному світі можливості програми “Папірці” не обмежуються. З домашнього екрану доступний редактор персонажів (значок з палітрою в нижньому правому куті), що дозволяє пофарбувати паперових героїв по своєму смаку. Більш того, при бажанні можна використовувати для “розмальовки” камеру пристрою – сфотографуйте будь-яку поверхню і використовуйте її як “одяг”.

Розміщена тут же кнопка принтера зберігає на пристрої зображення намальованого в редакторі персонажа, готове до висновку на друк, з інструкцією по склеюванню і складання деталей. Так що, якщо вдома є принтер, можна без праці “телепортувати” улюблених персонажів в реальний світ і продовжити гру в ньому.

Окремо хочеться похвалити композиторів “Папірців” – музичний супровід у стилі легкого, налаштовувати на позитивний лад джазу, зроблено дуже якісно. Цілком можна викладати як окремий міні-альбом в Apple Music або Google Play Music.

Читайте також: Аркадій Паровозів: найкраще дитяче додаток місяця

Гра доступна в App Store в двох варіантах – безкоштовному (нових героїв і сюжети можна додати через вбудовані покупки, кожна по 75 рублів) і платному, в якому за 229 рублів є все і відразу. Потрібно iOS-пристрій з операційкою версії 6.0 або вище, ми тестували гру на старенькому iPad 2 з встановленою iOS 7.1 і проблем не виявили – ні стабільність, ні з продуктивністю. Правда, деякі власники пристроїв з iOS 6.0 у відгуках скаржаться на вильоти програми і проблеми з запуском – так що, якщо давно не оновлювали операційку свого iPad або iPhone, краще спочатку перевірити працездатність гри на безкоштовній версії.

Є також варіант для Android-пристроїв, який підтримує гаджети з ОС версії 4.1 і вище. В Google Play, як і в App Store, є безкоштовна версія з вбудованими покупками і платна, за 169 рублів.

Завантажити гру: для iPhone або iPad, Android-пристроїв

Оставить ответ