Паролі 98 млн користувачів “Рамблера” опинилися в інтернеті

размещено в: Новости | 0
Паролі 98 млн користувачів “Рамблера” опинилися в інтернеті
0 голосов, 0.00 общий. рейтинг (0% сумма)

Відслідковує витоку персональної інформації в інтернеті на сайті LeakedSource.com повідомив, що в інтернеті виявлена база даних з логінами і паролями 98 млн 200 тис. користувачів поштового сервісу Рамблер/пошта. Злом сервісу датується лютим 2012-го, але викладені дані були тільки зараз.

В “Рамблері” кажуть, що знають про злом. “Ніякої проблеми тут немає: ця база спливала ще в 2014 р., після її аналізу ми виявили, що скомпрометовані 4 млн активних користувачів – всім їм паролі були, зрозуміло, змінені”, – заявила “Ведомостям” представник Rambler & Co Софія Іванова.

Це не означає, що жоден пароль з неї не підійде для доступу до аккаунту — люди часто після примусової зміни повертають свій старий пароль, або використовують найпростіші варіанти на кшталт послідовності числівників від одного до восьми. В Rambler & Co відзначають, що паролі вже давно зберігаються в зашифрованому вигляді. Крім того, користувачам рекомендують користуватися двофакторної авторизацією, коли для додаткового захисту, крім введення пароля, потрібно ввести SMS-код.

Тим не менш, у компанії пообіцяли перевірити усі випадки збігу паролів зі старої бази і в разі збігу примусово змінити користувачам пароль.

Джерело: “Відомості”

Оставить ответ