Павло Дуров: я був шокований викриттями Сноудена

размещено в: Новости | 0
Павло Дуров: я був шокований викриттями Сноудена
0 голосов, 0.00 общий. рейтинг (0% сумма)

Творець соціальної мережі “Вконтакте” і засновник месенджера Telegram Павло Дуров в інтерв’ю американській телекомпанії CBS зізнався, що був шокований викриттями Едварда Сноудена. За його словами, раніше він був упевнений, що влада західних країн не ведуть стеження за своїми громадянами, і інформація екс-співробітника американських спецслужб зруйнувала його бачення західного світу.

Павло Дуров також повідомив, що пропонував Едварду Сноудену роботу, повідомляє ТАСС. “Коли він прибув у Росію, я вважав його своїм особистим героєм. Я був радий, що він сказав світові про існування цієї стеження. Я хотів, щоб він став частиною того, що я створюю”, — розповів він. За його словами, Сноудену направлено відповідне запрошення, однак відповіді не було.

Едвард Сноуден – колишній співробітник Агентства з національної безпеки США. Як повідомлялося, в 2013 році він розголосив відомості про методи електронного стеження американськими спецслужбами, в тому числі, про прослуховування телефонних переговорів лідерів зарубіжних країн.

Рятуючись від переслідування з боку влади США, Едвард Сноуден отримав у серпні 2014 року посвідку на проживання в Росії на термін три роки, і з тих пір він перебуває на території Російської Федерації. За розголошення секретних даних в США Сноудену загрожує тривале тюремне ув’язнення.

В ході інтерв’ю Павло Дуров докладно розповів про свою останню розробку – месенджері Telegram. Саме з його допомогою спілкувалися бойовики, що влаштували теракти в Парижі. Повідомлення шифруються, тому, крім учасників чату, їх ніхто не бачить, що дуже зручно для екстремістів, чиї аккуаунты повсюдно видаляють з Twitter і YouTube, нагадує телеканал “Росія 24″. Але Дуров вважає, що частка тих, хто користується Telegram в корисливих цілях, дуже мала, а якби терористи захотіли, то створили б власний додаток. “Бойовики ИГИЛ можуть розробити власну програму для обміну повідомленнями, якщо вони захочуть, звичайно. І займе цього всього місяць або близько того. Ми живемо у світі технологій, і зупинити це неможливо”, — упевнений він.

Джерело: ТАСС

Оставить ответ