Пентагон призначив екс-главу Google головним з інновацій

размещено в: Новости | 0
Пентагон призначив екс-главу Google головним з інновацій
0 голосов, 0.00 общий. рейтинг (0% сумма)

Ерік Шмідт — виконавчий директор холдингу Alphabet Inc. і колишній генеральний директор компанії Google — очолив раду з питань інновацій при Пентагоні. Як повідомив міністр оборони США Ештон Картер, консультативна рада була створена з тією метою, щоб зробити збройні сили США більш відкритими до сприйняття передового досвіду і сучасних бізнес-процесів.

Нова структура дасть Пентагону доступ до “найяскравішим технічних розумів, зосередженим на інноваціях”, — сказав Картер, виступаючи на щорічній конференції з безпеки RSA в Сан-Франциско. Члени ради, спираючись на досвід Кремнієвої долини, будуть консультувати військове відомство США з таких питань, як швидке побудова прототипів, циклічна розробка продуктів, складний аналіз даних, використання мобільних і “хмарних” додатків, обмін організаційної інформацією і т. д.

До складу ради увійдуть 12 осіб, що мають досвід керівництва великими приватними і громадськими організаціями. Як зазначає агентство Reuters, в останній раз міністр оборони США відвідував Кремнієву долину 20 років тому. “Якби не будемо впроваджувати інновації і перестанемо бути конкурентоспроможними, ми не станемо тими військовими, яких потребує і заслуговує країна, — сказав Картер, — Нам давно слід було б це зробити”.

Ерік Шмідт приєднався до Google в 2001 році на запрошення співзасновників інтернет-пошукача Ларрі Пейджа і Сергія Бріна. Згодом керівника призначили на посаду гендиректора компанії, а в 2011-му — голови ради директорів Google. Цю посаду Шмідт обіймав до жовтня минулого року.

Читайте також: Перетворення Google Alphabet: факти, чутки і жарти

В результаті реструктуризації всі активи інтернет-пошукача увійшли до складу нового холдингу — Alphabet. Нову компанію очолив співзасновник Google Пейдж, Брін отримав пост президента, а Шмідт — виконавчого голови ради директорів. Крім того, топ-менеджер вже є членом ради з питань науки і технологій при президентові США, а також очолює некомерційний фонд New America Foundation.

Джерело: Reuters

Оставить ответ