Передісторія світу рольової гри ELEX від розробників Gothic розкрита у новому відео

размещено в: Новости | 0
Передісторія світу рольової гри ELEX від розробників Gothic розкрита у новому відео
0 голосов, 0.00 общий. рейтинг (0% сумма)

Розробники з Piranha Bytes готують до релізу рольову гру ELEX, яка з влаштування світу разюче відрізняється від інших ігор компанії.

Ми про проекти серій Gothic і Risen, зрозуміло, зараз говоримо. Атмосфера ELEX в рівних пропорціях поєднує в собі елементи наукової фантастики і класичного фентезі. Це відразу стає помітно вже по опису тутешніх персонажів. Судіть самі: герої ELEX вміють вправно справлятися не тільки з звичними для фентезі мечами, щитами, луками і сокирами, але здатні при необхідності взятися за автомат, дробовик або навіть гвинтівку з оптичним прицілом. Складно сказати, чи зуміють представники Piranha Bytes вибудувати на такому злегка безглуздому базисі цікавий сюжет, але дізнатися дещо з передісторії світу ELEX можна вже зараз.

Розробники опублікували двохвилинне відео — пролог гри. На жаль, дорогущему CGI тут місце не знайшлося. Piranha Bytes обмежилася щільною нарізкою красивих картинок, зібраних воєдино за принципом анімованого коміксу. Дивилися який-небудь трейлер чергового доповнення для Hearthstone? У випадку з прологом для ELEX все йде точно так само.

Тепер, власне, про саму передісторію гри. Якщо коротко, то всі ці автомати і списи можуть мирно існувати в межах однієї всесвіту «завдяки» падіння комети. Планету Магелан, на якій дія ELEX і буде відбуватися, після падіння комети почали турбувати землетруси, шторми та інші природні катаклізми. Усім тим, хто зумів пристосуватися до нових умов життя на планеті Магелан, довелося пристосовуватися і використовувати для власного захисту зброя різних типів.

Реліз ELEX намічений на 2017-й рік. Розробники з Piranha Bytes запевняють, що проект повинен з’явитися на PC, Xbox і PlayStation One 4.

Оставить ответ