Переваги нового Айфона 7

размещено в: Новости | 0
Переваги нового Айфона 7
1 голосов, 4.00 общий. рейтинг (83% сумма)

Незважаючи на те, що всі шанувальники iPhone чекали появи нового гаджети, як показує практика, а це видно неозброєним оком, більшість шанувальників компанії Apple залишилися розчарованими новим телефоном. Пояснюється це дуже просто. Найбільша претензія, яку висунули користувачі до компанії Apple, полягає в тому, що новинка має дуже маленьку кількість всіляких апаратних нововведень. Крім цього, 7 версія популярного гаджета дуже сильно схожа на попередній варіант 6s. Також в новій версії відсутній роз’єм три з половиною міліметри.

Але якщо все настільки погано, тоді чому продажу iPhone 7 настільки високі? В цьому питанні давайте розберемося в цій статті. Насамперед, якщо ви все-таки вирішили купити айфон 7 інтернет магазин Bloknotik, вам краще всього в цьому допоможе. На сайті компанії ви знайдете iPhone 7 і інші моделі цього виробника за найнижчими цінами в інтернеті. Тут представлена величезна кількість Айфонів, а також телефонів, планшетів інших виробників, порівняти які ви зможете прямо на сайті. Якщо говорити про залізо iPhone 7, то компанія Apple розробила чіп А10 власного виробництва. Також нова версія Айфона працює під управлінням iOS 10.

Більша частина всіх апаратів даного виробника, також як і переважна кількість інших пристроїв, що працюють на платформі iOS 9. Аудіо параметри і характеристики вище, ніж у всіх попередніх моделях, але позбавлення від роз’єму в три з половиною міліметри було сприйнято більшістю користувачів негативно. Зі свого боку, Apple зазначає, що це лише перший крок до розвитку бездротових технологій. Революція у сфері передачі аудіо звуку ще тільки попереду, відзначають в компанії Apple.

Врятувати ситуацію допоможуть навушники AirPods, які знаходяться на даному етапі в розробці, але багато хто користувачі вже готові віддати за них не одну сотню доларів.

Оставить ответ