Переваги послуг клінінгових компаній

размещено в: Новости | 0
Переваги послуг клінінгових компаній
0 голосов, 0.00 общий. рейтинг (0% сумма)

Останнім часом жителі великих двоповерхових будинків із-за браку часу для прибирання свого житла наймають фахівців з клінінгових компаній.

Такі організації пропонують величезний спектр послуг: чищення килимів і м’яких меблів, миття вікон та дверей, просте прибирання приміщень із застосуванням пилососа, хімчистку і багато іншого. На сайті https://b2b.top.kz/uborka-ofisov свої послуги пропонує клінінгова компанія в Казахстані №1, яка безкоштовно страхує майно замовника на час прибирання. Це дуже зручно, так як замовник може без побоювання довірити свою квартиру або будинок незнайомим людям, які будуть займатися збиральними роботами.

До подібних послуг прибігають не тільки власники житлової нерухомості, але і директора різних фірм і організацій. Так, можна замовити щоденне прибирання офісів і кабінетів. Завдяки такій послузі можна не наймати в штат окрему прибиральницю і заощадити на сплаті податків.

Клінінгові компанії забезпечують своїх фахівців всім необхідним збиральним обладнанням та миючими засобами. Так, для прибирання ковроліну використовується миючий пилосос з застосуванням спеціальних чистячих засобів, завдяки чому можна позбутися від жирних і інших плям на підлозі. Для хімчистки меблів і килимів також застосовуються миючі препарати, які не псують меблі і підбираються залежно від матеріалу виготовлення.

Професійні прибиральники зможуть прибрати пил і бруд навіть в самих важкодоступних місцях, а також позбавити приміщення від неприємних запахів. Всі використовувані працівниками клінінгових компаній засоби не викликають алергію і не наносять шкоди людському організму. У доповненні до всього після прибирання може проводитися дезодорування, а також чистка меблів і килимів від шерсті тварин.

Прибирання офісних приміщень включає в себе миття підлог, вікон і протирання пилу. У клінінгової компанії можна замовити прибирання після ремонту. Це досить поширена послуга, яка включає в себе усунення будівельного пилу, очищення всіх поверхонь від залишків фарби, штукатурки та інших будівельних розчинів. Якщо під час ремонту були встановлені пластикові вікна та двері, то фахівці звільнять їх від захисних покриттів і плівок, які знімаються після монтажних робіт.

Оставить ответ