Periscope дозволить назавжди зберігати відеотрансляції

размещено в: Новости | 0
Periscope дозволить назавжди зберігати відеотрансляції
0 голосов, 0.00 общий. рейтинг (0% сумма)

Стриминговый сервіс Periscope, що належить Twitter, невдовзі дозволить створювати “вічні” трансляції, які не зникатимуть через добу після завершення. Термін придатності не обмежений по часу — воно буде існувати до тих пір, поки ведучий не буде видалений.

За словами глави компанії Кейвона Бейкпура, нова функція доступна в якості публічної бета-версії. Щоб запис не віддалялася автоматично, потрібно вказати хештег #save у назві онлайн-трансляції.

Читайте також: Підняти перископ: Twitter зайнявся “живими” відеотрансляціями

Крім #save, Periscope тестує ще одну нову функцію, яка буде віддавати пріоритет взаємним передплатникам при вході в прямий ефір. Так, автор трансляції зможе спілкуватися з друзями навіть коли дивиться відео дуже велика кількість глядачів.

Working on supporting broadcasts beyond 24h! Starting now, you can use our public beta by using #save in your title! https://t.co/LsjqsSib7v

— Periscope TV (@periscopetv) 5 травня 2016 р.

Periscope був заснований в лютому 2014-го, наприкінці того ж року його купила Twitter. Сервіс дозволяє знімати цікаве відео на смартфон з будь-якої точки світу і транслювати його своїм передплатникам в режимі реального часу. Приєднавшись до перегляду, глядачі можуть активно обговорювати ситуацію і відзначати трансляцію злітають вгору сердечками.

На відміну від YouTube, “лайкати” відео можна скільки завгодно: при бажанні, можна відправити відразу два “серця”, і їх побачить вся аудиторія каналу в прямому ефірі. “Стриминговое” відео можна переглядати як через мобільний додаток, так і веб-інтерфейс — www.periscope.tv.

Джерело: Engadget

Оставить ответ