Periscope інтегрували c екшн-камери GoPro

размещено в: Новости | 0
Periscope інтегрували c екшн-камери GoPro
0 голосов, 0.00 общий. рейтинг (0% сумма)

Сервіс “живих” відеотрансляцій Periscope, що належить компанії Twitter, оголосив про інтеграцію з GoPro. Тепер користувачі, підключивши “айфон” до пристрою GoPro, зможуть в режимі реального часу передавати глядачам картинку безпосередньо з екшн-камери, а не смартфона.

На даний момент інтеграція працює між мобільною платформою iOS і двома моделями “спортивних” камер: Hero 4 Black і Hero 4 Silver. Користувачі можуть перемикатися між камерами iPhone і пристрої GoPro в будь-який момент часу, продовжуючи бачити чат на екрані смартфона.

Читайте також: Підняти перископ: Twitter зайнявся “живими” відеотрансляціями

Також їм надається можливість “заморозити” зображення на iPhone і вести трансляцію тільки з екшн-камери. Відео, записане на GoPro, по закінченні стрімінг буде збережено на SD-карту, чотбы його можна було переглянути пізніше.

Синхронізація Periscope з GoPro відкриває нові горизонти серферам, лижникам, і сноубордистам іншим спортсменам, а також звичайним любителям “живого” стрімінг з екшн-камер, встановлених на безпілотник. Перші трансляції Periscope з пристроїв GoPro можна буде побачити під час Всесвітніх екстремальних іграх (X-Games), який почнуться в Аспені на цьому тижні.

Раніше в цьому місяці Twitter інтегрував трансляції Periscope безпосередньо у новинну стрічку. Якщо раніше користувачі могли ділитися у своїх твітах тільки посиланням на Periscope-трансляції, то тепер вони можуть вбудовувати власні відео і дивитися чужі стріми. Для перегляду доступно не тільки відео, але також коментарі та “лайки” глядачів.

Джерело: The Verge

Оставить ответ