Під брендом VAIO смартфон випустили з Windows 10

размещено в: Новости | 0
Під брендом VAIO смартфон випустили з Windows 10
0 голосов, 0.00 общий. рейтинг (0% сумма)

Нові власники легендарного комп’ютерного бренду VAIO, що купили його у Sony, вирішили не обмежуватися випуском ноутбуків, планшетників і телефонів на Android. В Японії представлений VAIO-смартфон, що працює на Windows 10 і в теорії здатний замінити комп’ютер. Японцям, схоже, забули розповісти, що Microsoft вирішила в черговий раз поміняти мобільну стратегію, вже не розраховуючи на успіх бренду Lumia.

VAIO Phone Biz своєю назвою і зовнішнім виглядом недвозначно натякає, що націлений на бізнес-аудиторію. “Залізо” при цьому адекватне, але не “флагманське”: восьмиядерний процесор Snapdragon 617, FullHD-екран, і досить щедрі 3 ГБ оперативної пам’яті.

Читайте також: Прощай, VAIO: згадуємо 8 легендарних комп’ютерів Sony

Ємна оперативка доведеться до речі при використанні функції Continuum в Windows 10 Mobile, що дозволяє використовувати смартфон як подобу настільного ПК, підключивши до нього по бездротових інтерфейсів або через док-станцію дисплей, клавіатуру і мишу. Апарат досить приємний зовні, корпус виточений з цілісного шматка металу, як у флагманських моделей інших виробників.

VAIO Phone Biz буде продаватися в Японії без контракту з стільниковим оператором за ціною 50 000 ієн, що приблизно дорівнює 32 600 рублів за поточним обмінним курсом.

Джерело: VAIO

Оставить ответ