Підрозділ Alphabet продемонструвало робота-“інохідця”

размещено в: Новости | 0
Підрозділ Alphabet продемонструвало робота-“інохідця”
0 голосов, 0.00 общий. рейтинг (0% сумма)

SСHAFT – токійська компанія, що входить, поряд з Google, холдинг Alphabet, показала новинку: крокуючого робота, використовує нетиповий спосіб пересування і здатного переносити до 60 кг.

Машина, поки що навіть не отримала назви, прокрокувала сцені на конференції New Economic Summit 2016. Позбавлені «колін» «ноги» робота є найвищим елементом конструкції і можуть пересуватися вниз на кріпляться до верхньої частини «тіла» шарнірах. Розташовані на нижніх кінцях рухливі «ступні» завжди паралельні поверхні, по якій пересувається пристрій.

 

Головна відмінність створеного SCHAFT робота від більшості крокуючих попередників – здатність без проблем пересувається по «складним» поверхням начебто кам’янистого пляжу, снігу або сходів. Машина навіть встояла, коли їй під ноги кинули металевий стрижень.

Читайте також: Google позбавляється від «жахливих роботів» Boston Dynamics

SHAFT, нагадаємо, була куплена Google (в минулому році перетворилася в Alphabet Inc.) у 2013 році і включена до складу секретної лабораторії X. У 2014 році компанія виграла конкурс з робототехніки, проведене американським оборонним агентством DARPA, проте з тих пір ніяких новин від творців розумних машин з Токіо не надходило.

Раніше головним ньюсмейкером в частині роботів в Google була компанія Boston Dynamics – саме в її лабораторіях створили крокуючого людиноподібного Atlas, витривалого чотириногого Big Dog і верткого Spot. Однак, крім роликів з мільйонами переглядів на YouTube від розробників чекали продукту, який готовий до комерційного запуску – а його все не було. За останніми чутками, Alphabet в даний час шукає, кому б продати цікаву як піар-проект, але досі марну як бізнес Boston Dynamics.

Джерело: Christian Science Monitor

Оставить ответ