Платформа Daydream перенесе Android у віртуальну реальність

размещено в: Новости | 0
Платформа Daydream перенесе Android у віртуальну реальність
0 голосов, 0.00 общий. рейтинг (0% сумма)

На конференції I/O для розробників компанія Google представила нову VR-платформу Daydream, яка призначена для створення додатків віртуальної реальності на операційній системі Android N. Крім софта, Daydream пред’являє ряд специфікацій до “заліза”, за допомогою якого можна відтворювати VR-контент на Android-пристроях.

У Google сказали, що готові до Daydream смартфони, а також VR-окуляри і контролери руху вийдуть вже цієї осені. Їх виробництвом займуться численні партнери інтернет-пошукача, включаючи Samsung, HTC, LG, Xiaomi, Huawei, ZTE, Asus і Alcatel.

Daydream можна віднести до більш серйозного аналогу Cardboard. Якщо в картонні окуляри Google можна вставити будь-який, навіть старий смартфон, то нова VR-платформа буде сумісна тільки з деякими “залізом” на Android N, що відповідають певним вимогам.

В сумісних з Daydream Android-смартфонах з’явиться новий режим — Android VR Mode, який оптимізує роботу додатків в умовах віртуальної реальності. У VR Mode буде включена система навігації для переміщення по новій VR-середовищі і навіть цілий магазин з програмами, іграми, фільмами та музикою.

Крім того, спеціально для Daydream компанія випустить особливі VR-версії програм, таких як YouTube, Street View (Перегляд вулиць”), Google Play Store (магазин Google Play), Play Movies (“Фільми Play”) і “Фото Google”. Програми для нової платформи також готують інтернет-кінотеатр Netflix і великі ігрові студії, включаючи Ubisoft і Electronic Arts.

Джерело: The Verge

Оставить ответ