Платформа Samsung Auto Connect змусить автомобілі “порозумнішати”

размещено в: Новости | 0
Платформа Samsung Auto Connect змусить автомобілі “порозумнішати”
0 голосов, 0.00 общий. рейтинг (0% сумма)

Компанія Samsung в II-му кварталі почне поставки “інтелектуального центру для автомобіля” Auto Connect, вперше показаного на виставці Mobile World Congress (MWC) 2016 в Барселоні. Регіон продажів поки обмежений США, а першим мобільним провайдером рішення Samsung стане місцевий оператор AT&T.

Система, що нагадує USB-флешку, являє собою брелок, який підключається до діагностичного порту OBD II, розташований під рульовим колесом. У Auto Connect, яка наділяє автомобіль “розумними” функціями, може бути маса призначень.

По-перше, платформа дозволяє організувати точку багатокористувацького доступу LTE Wi-Fi до Інтернету, дозволяючи пасажирам дивитися потокове відео і грати в онлайн-ігри. По-друге, алгоритми Auto Connect зможуть проаналізувати паливну ефективність (з урахуванням пройденого шляху, часу, цін на бензин та інших факторів) і допомогти водіям поліпшити стиль водіння, щоб знизити витрату палива.

По-третє, платформа Samsung допоможе знизити витрати на ремонт. “‘Віртуальний механік’ перевіряє стан автомобіля, отримуючи інформацію з бортової діагностичної системи, і рекомендує послуги по обслуговуванню і ремонту, що пропонуються спеціалізованою мережею”, — повідомляється в прес-релізі, що надійшов в редакцію Звісток.Hi-tech. Крім того, Auto Connect може виступати в якості інформаційного та мультимедійного центру для автомобіля.

За безпеку Auto Connect відповідає платформа KNOX, яка забезпечує апаратну захист на всіх програмних рівнях, включаючи додатки, а за сумісність — операційна система Tizen. Так, в разі необхідності можна буде запустити програму “Знайти мою машину”, яка дозволить відстежувати місцезнаходження автомобіля в реальному часі.

Джерело: прес-служба Samsung

Оставить ответ