Платіжна функція Apple Pay заробила в Китаї

размещено в: Новости | 0
Платіжна функція Apple Pay заробила в Китаї
0 голосов, 0.00 общий. рейтинг (0% сумма)

Компанія Apple запустила в Китаї платіжну функцію Apple Pay. Обробкою платежів займається місцева система China UnionPay, яка зробила новий сервіс доступним клієнтам 19 великих банків, включаючи Industrial & Commercial Bank of China (ICBC) і Agricultural Bank of China (ABC).

У Китаї володарі i-пристроїв можуть розплачуватися за товари і послуги в будь-яких точках, де приймаються картки UnionPay. Для цього їм потрібно прив’язати свою банківську картку до iOS-додатку Wallet (“Гаманець”). А місцеві розробники можуть використовувати шлюзи, надані CUP, Lian Lian, PayEase і YeePay.

Об’єднавшись з Apple, UnionPay сподівається наростити свою частку на китайському ринку онлайн-платежів, що становить 11,1% (за даними iResearch на III-й квартал 2015 року). Головний конкурент UnionPay і лідер ринку — Alipay (47,6%), яка в минулому грудні уклала подібну угоду з Samsung запуску у Китаї функції Samsung Pay.

Таким чином, тепер Apple Pay доступна в п’яти країнах. Крім КНР, платформа мобільних платежів з 2014 року працює в США, з 2015-го — у Великобританії, Канаді та Австралії. Очікується, що в цьому році Apple Pay також буде запущена в Іспанії та Сінгапурі. Віце-президент сервісу Дженніфер Бейлі раніше висловила думку, що “Китай може стати нашим найбільшим ринком Apple Pay”.

“Платіжний процес” Apple Pay, як його називає сама компанія, покликаний зробити процедуру безконтактної оплати максимально простим. Щоб зробити покупку, смартфон з NFC-чіпом (iPhone 6 і старше) досить піднести до терміналу та підтвердити платіж, доторкнувшись до кнопки “Додому”. Те ж можна зробити зі смарт-годинами.

Вся інформація, пов’язана з Apple Pay, “надійно” шифрується, обіцяє i-виробник. Apple не може дізнатися навіть суми покупки, а продавцю не передається ні номер карти, ні PIN-код — тільки одноразовий номер платежу і “динамічний код безпеки”.

Джерело: Bloomberg

Оставить ответ