Платний “російський Skype” запустять влітку

размещено в: Новости | 0
Платний “російський Skype” запустять влітку
0 голосов, 0.00 общий. рейтинг (0% сумма)

Компанія “Ростелеком” має намір у червні цього року запустити у 16 містах Росії новий комунікаційний сервіс, що дозволяє користувачам дзвонити один одному і обмінюватися повідомленнями.

Як пишуть в п’ятницю “Ведомости”, “Ростелеком” через сайт держзакупівель шукає підрядника для розробки дизайну інтернет-сайту і мобільних пристроїв (iOS і Android) нового сервісу “ОТТ комунікації” для сегмента B2C”.

Називається сервіс “Алло”. Розробникам належить намалювати інтерфейси для авторизації користувача за номером мобільного, здійснення голосових і відеодзвінків, обміну миттєвими повідомленнями, управління контактами і т. п.

Плани компанії запустити нову послугу для обміну дзвінками та повідомленнями підтвердив “Відомостям” представник “Ростелекому” Андрій Поляков. За його словами, “Алло” буде працювати в мережах будь-яких операторів, у тому числі мобільних – це ріднить його зі Skype від Microsoft, Hangouts on Google або від Apple FaceTime.

При цьому, на відміну від згаданих OTT-сервісів, майбутня послуга “Ростелекома” буде платною. Поляков зазначив, що конкурувати з популярними мессенджерами і “інтернет-телефонами” “Аллі” не буде. Скоріше це “еволюція домашнього телефону”, завдяки якій користувач міського фіксованого номера “отримає мобільність”.

Так, сервіс буде підтримувати не тільки смартфони на популярних мобільних платформах, але і традиційні телефони зі шлюзами VoIP, а також SIP-апарати. Проект, повідомив представник “Ростелекому”, планується запустити в червні цього року в 16 найбільших містах Росії, а потім – розширити географію його доступності.

Не цілком зрозуміло, що повинна мотивувати користувачів підписуватися на новий сервіс при наявності маси безкоштовних альтернатив. Можна припустити, що “Аллі” почнуть пропонувати “в навантаження” до інших послуг, таких як фіксований широкосмуговий доступ в Інтернет або домашній телефон.

Джерело: “Відомості”

Оставить ответ