Платними Android-додатками дозволили ділитися з членами сім’ї

размещено в: Новости | 0
Платними Android-додатками дозволили ділитися з членами сім’ї
0 голосов, 0.00 общий. рейтинг (0% сумма)

Компанія Google запустила нову функцію Family Library (“Сімейна бібліотека”) для спільного користування контентом, купленим в магазині Google Play. Вона дозволить членам однієї родини (до шести осіб) лише один раз заплатити за додаток, ТВ-шоу, електронну книгу або фільм, після чого цифровий товар можна буде перенести на Android-смартфони близьких родичів.

Family Library працює по аналогії з Apple Family Share. За підключення банківської карти і вчинення будь-яких покупок відповідає одна людина. “Глава сім’ї” у тому числі може схвалити або відхилити запит на купівлю, який надійшов з іншого пристрою. А кожен користувач може вирішити, який товар з Google Play слід додати у загальну бібліотеку, а який — залишити тільки на своєму гаджеті.

Додатки і медіаконтент Google Play синхронізується між усіма Android-смартфонами в сім’ї, однак власникам iOS-пристроїв можуть бути доступні лише книги, телесеріали і фільми. Наприклад, запустити Android-версію гри Monument Valley на “айфоні” сестри не вийде.

 

При цьому Family Library працює окремо від сімейного тарифного плану на музичний сервіс Google Play Music. Тобто змінюватися музикою, не сплативши підписку (близько $15 в місяць), не вийде. У Росії Family Library і сімейна підписка на музику поки що недоступні.

Джерело: Engadget

Оставить ответ