Почалися поставки “етичного” модульного смартфона Fairphone 2

размещено в: Новости | 0
Почалися поставки “етичного” модульного смартфона Fairphone 2
0 голосов, 0.00 общий. рейтинг (0% сумма)

Стартап Fairphone приступив до постачання 2-го покоління “розбірного” смартфона, що складається з змінних модулів-блоків, які легко замінити в разі поломки. Взявши в руки звичайну викрутку, можна відкріпити всі ключові складові пристрої, в тому числі дисплей, камеру, плату, мікрофон і динамік.

За словами генерального директора Fairphone Баса ван Абеля, термін служби смартфона розрахований на п’ять років. Більш потужні, сучасні комплектуючі, такі як універсальний порт USB Type-C або задня кришка (або ті, що вийшли з ладу, наприклад розбитий екран), можна замовити в компанії.

Fairphone 2 володіє 5-дюймовим дисплеєм 1080р, процесором Snapdragon 801, двома гігабайтами оперативної пам’яті, 32 ГБ флеш-накопичувачі, двома слотами для SIM-карт, підтримкою LTE-A і акумулятором ємністю 2420 мА*ч. Працює апарат на злегка модифікованою операційній системі Android 5.1. Новинка доступна для замовлення в Європі за ціною близько 530 євро.

Розробники позиціонують Fairphone 2 як “етичний” смартфон, маючи на увазі, що при його виробництві не були порушені права людини, а довкілля — не було завдано шкоди. Приміром, деякі частини пристрої виготовлені з олова і танталу, видобутих з родовищ без забруднення екології.

Джерело: The Verge

Оставить ответ