“Подорослішав” Snapchat дозволив зберігати фото

размещено в: Новости | 0
“Подорослішав” Snapchat дозволив зберігати фото
0 голосов, 0.00 общий. рейтинг (0% сумма)

Який домігся успіху завдяки обміну “самоуничтожающимися” фото і відео месенджер Snapchat зробив крок назустріч більш дорослої аудиторії. У додатку незабаром з’явиться функція Memories (“Спогади”), що полегшує збереження знятого “на пам’ять” і дозволяє поділитися зробленими раніше фото.

Користувачі вперше зможуть використовувати Snapchat, щоб ділитися будь-яким фото і відео, у тому числі знятих у сторонніх додатках. Раніше відправляти в якості “снэпа” можна було лише те, що знято безпосередньо в Snapchat.

Нововведення дозволить бажаючим відмовитися від фірмової “ефемерність” Snapchat і замість цього підходити до зйомки і обробки надісланих фотографій так само докладно, як це роблять у випадку з Instagram або іншими соцмережами.

“Спогади” і ряд інших нововведень видають готовність Snapchat конкурувати з іншими додатками (головним чином з Facebook і належним йому Instagram) за аудиторію старше типового користувача ефемерного месенджера.

Нагадаємо, в травні Snapchat очолив рейтинг найбільш популярних додатків для операційної системи iOS аналітичної фірми App Annie. За даними App Annie, Snapchat як і раніше затребуваний серед підлітків та молоді (13-24 року). Тим не менш, останні 12 місяців його популярність зростає в основному за рахунок користувачів у віці 25-44 років.

Джерело: Mashable

Оставить ответ