Pokemon GO подвоїла ринкову капіталізацію Nintendo

размещено в: Новости | 0
Pokemon GO подвоїла ринкову капіталізацію Nintendo
0 голосов, 0.00 общий. рейтинг (0% сумма)

Приголомшливий успіх мобільної гри Pokemon Go, розробленою студією Niantic Labs і Nintendo, удовил ринкову капіталізацію японської корпорації. Як пише Reuters, з моменту релізу додатка про “кишенькових монстрів” у США акції Nintendo виросли в два рази — до 4,5 трильйона ієн ($42 мільярди).

Цінні папери Nintendo ростуть протягом семи торгових сесій поспіль. Сьогодні, зазначає агентство, акції компанії знову подорожчали на 14%. При цьому немає жодних підстав для припинення росту. “За моїми приблизними підрахунками, продажу Pokemon Go і мають до неї відношення гаджетів збільшать чистий прибуток на 50 мільярдів ієн”, — сказав менеджер японського фонду з управління активами, який побажав залишитися неназваним.

Більше того, успіх Pokemon Go сприятливо позначилося на акціях інших компаній, які мають дуже посереднє відношення до франшизі. Наприклад, папери пекарні First Baking, яка продає випічку і хліб за мотивами всесвіту, у вівторок подорожчали на 18%.

Реліз Pokemon Go відбувся 6 липня. Мобільну програму розробила Niantic Labs по ліцензії від The Pokemon Company, якою володіє японський виробник відеоігор Nintendo. За лічені дні новинка стала суперхітом, очоливши чарти магазинів App Store і Google Play в десятках країн. За статистикою, додатком користуються в середньому 43 хвилини в день — більше, ніж WhatsApp, Snapchat і Instagram.

Суть гри, побудованої на технологіях доповненої реальності, дуже проста: гравцям потрібно пересуватися реального світу і ловити покемонів, розкиданих в різних локаціях. Виявити віртуальних звірків можна де завгодно: у будівлях, барах, музеях, парках, на вулиці і т. д. В Росії реліз Pokemon Go очікується в найближчі дні.

Джерело: Reuters

Оставить ответ