Поліцейські навчили орлов ловити безпілотники

размещено в: Новости | 0
Поліцейські навчили орлов ловити безпілотники
0 голосов, 0.00 общий. рейтинг (0% сумма)

Правоохоронні органи Нідерландів запустили тестову програму з навчання орлов ловлі невпізнаних безпілотників. Як очікується, поліція буде вдаватися до послуг хижих птахів тільки в екстрених ситуаціях, коли використання іншого дрона-перехватичка може представляти загрозу для життя людей.

Як видно на ролику, розміщеному на YouTube, натреновані орли справляються зі своїм завданням дуже успішно. Пернате змогло без особливої праці вистежити, зловити і відтягнути модель дрона виробництва DJI на безпечну відстань.

Спеціально навчений птах — це, можливо, самий швидкий і ефективний спосіб вивести з ладу потенційно небезпечний БПЛА. Хижак володіє потужними лапами і великими загнутими кігтями, здатними захопити і утримати в повітрі будь-важкий об’єкт, — будь то інша тварина або механічний безпілотник.

 

З дрона, здатними нейтралізувати інші літаючі об’єкти, також експериментують в Японії. Для цієї мети місцева поліція адаптувала модель DJI Spreading Wings 900, прив’язавши до нижньої частини дрона мережа розміром 3х2 метри. Виявивши в повітрі непізнаний БПЛА, перехоплювач випускає мережа, переносить порушника на безпечну відстань і опускає його на землю.

Несанкціонованим запуском квадрокоптеров стурбовані уряду в багатьох країнах світу. З-за побоювань, пов’язаних з безконтрольним поширенням цивільних безпілотників, в грудні минулого року влада США ввела обов’язкову реєстрацію “аматорських” БПЛА. У Росії закон про обов’язкову постановку на облік всіх безпілотників вагою важче 250 грамів може вступити в силу вже в квітні.

Джерело: Engadget

Оставить ответ