Помилка в iOS 9.3 перетворює старий iPad у “цегла”

размещено в: Новости | 0
Помилка в iOS 9.3 перетворює старий iPad у “цегла”
0 голосов, 0.00 общий. рейтинг (0% сумма)

Невелика група власників iPad поскаржилася, що їх i-пристрій після оновлення до версії iOS 9.30, що вийшла 21 березня, перетворилося в “цегла” і перестало працювати. Закравшаяся в апдейт помилка, згідно з повідомленнями на форумі техпідтримки Apple, зачіпає в основному моделі iPad 2-го покоління.

Користувачів старих “айпадів”, які скачали iOS 9.3, зустрічає помилка: “Ваш iPad не може бути активовано, так як сервер активації тимчасово недоступний. Спробуйте підключити iPad до iTunes і активувати його, або спробуйте знову через кілька хвилин. Якщо проблема не зникає, зверніться в службу підтримки за адресою apple.com/support”.

При цьому власники застарілих i-пристроїв кажуть, що їх планшетник залишається “неактивированным” через три доби після установки апдейта. Один з користувачів поскаржився, що проблему не зміг вирішити навіть співробітник магазину Apple Store.

Втім, трудомісткий, але робочий спосіб уникнути помилки знайшов користувач з ніком ottoindo, пише Forbes. Полягає він у наступному:

1. Переконайтеся, що у вас встановлена остання версія iTunes (12.3.3.17.). Підключіть iPad до комп’ютера і виконайте резервне копіювання локально або через iCloud. Після створення бэкапада вимкніть планшет від ПК.

2. Затисніть і утримуйте кнопки “Додому” і включення живлення, а останню відпустіть, коли пристрій запуститься.

3. Знову підключіть iPad до ПК, використовуючи USB-кабель, але виберіть опцію оновлення iOS 9.3, а не відновлення пристрою.

4. Коли скочується iOS 9.3, знову з’явиться повідомлення про помилку, але не звертайте на нього уваги. Дочекайтесь повного завантаження оновлення, після чого повторіть крок 2.

5. В цей раз виберіть відновлення пристрою з резервної копії, створеної на кроці 1.

Читайте також: iPhone SE і не тільки: все про новинки Apple

Про релізі iOS 9.3 було оголошено на весняній прес-конференції Apple, яка відбулася 21 березня. Головне нововведення — режим Night Shift, який, в залежності від часу доби, знижує яскравість підсвічування, що виходить від екрана i-пристрої, а також змінює випромінюваний “холодний” синій світло на більш “теплий” жовто-оранжевий.

Крім цього, нова версія дозволяє захищати нотатки паролем або Touch ID, організовувати їх за датою зміни, створення та заголовку, вводить нові “швидкі” жести 3D Touch і налаштування музичного сервісу Apple Music для автомобільної системи CarPlay.

Джерело: Forbes

Оставить ответ