Пошук Google очолить експерт з штучного інтелекту

размещено в: Новости | 0
Пошук Google очолить експерт з штучного інтелекту
0 голосов, 0.00 общий. рейтинг (0% сумма)

Віце-президент з пошуку, приєднався до Google в 2000-му році, Аміт Сингхал оголосив про відхід з компанії. “Ось це поїздочка! П’ятнадцять дивовижних років в @google. Настав час зробити наступний крок”, — сказав ветеран Google.

“Коли я тільки починав, хто б міг уявити, що за такий короткий 15-річний термін ми зможемо натиснути на кнопку, запитати Google про що завгодно і отримати відповідь”, — написав Сингхал в соцмережі Google+. За словами топ-менджера, далі він планує більше часу приділяти благодійності.

Сингхал народився в 1968/9 році в Джхансі (місто на півдні штату Уттар-Прадеш в Індії), а в 1989 році отримав ступінь бакалавра технічних наук в Індійському технологічному інституті в Рурки (IIT Roorkee). Програміст продовжив навчання в США, закінчивши Корнелльський університет в 1996-м. В Google Сингхал прийшов у 2000-му, а вже через рік кардинально переробив алгоритми ранжирування інтернет-пошукача, за що згодом був нагороджений званням Google Fellow (так компанія називає найбільш цінних і талановитих інженерів).

Останній день роботи Сингхала в Google — 26 лютого. Його посаду займе Джон Джаннандреа, головний з штучного інтелекту в компанії. Співзасновник Metaweb Technologies, що прийшов в Google шість років тому з поглинанням його стартапу, курирував Smart Reply (поштову службу, яка автоматично пише відповіді в Gmail), а також розробку самообучающегося пошукового алгоритму RankBrain.

Джерело: Bloomberg

Оставить ответ