Постачальник Apple почне виробництво OLED-екранів для смартфонів

размещено в: Новости | 0
Постачальник Apple почне виробництво OLED-екранів для смартфонів
0 голосов, 0.00 общий. рейтинг (0% сумма)

Компанія Japan Display, що поставляє Apple екрани для “айфонів”, приступить до серійного виробництва панелей на органічних світлодіодах (OLED) у 2018 році. Так, японська Japan Display — спільне підприємство Sony, Toshiba і Hitachi — сподівається наздогнати корейських конкурентів, в першу чергу Samsung і LG, на тлі чуток, що Apple незабаром віддасть перевагу встановлювати OLED-екрани iPhone.

“Ми винесемо перевага нашої передової технології тонкоплівкових транзисторів при розробці OLED-дисплеїв”, — сказав глава дослідницького центру Japan Display Акіо Такимото.

До головних переваг органічних екранів перед рідкокристалічними (а саме такі використовуються в “айфонах” з 2007 року) відноситься енергозбереження. На відміну від РК-матриць, такі панелі не потрібно окремо виділяти — вони самі випромінюють світло, що дозволяє їм бути дуже тонкими. Екрани, що складаються з світловипромінюючих діодів, обходять “побратимів” на основі рідких кристалів і за іншими показниками: менша вага, широкі кути огляду, гнучкість, більш високі контрастність і яскравість.

Тим не менш, впровадження великих “органічних” екранів для ТБ, планшетів і смартфонів поки ускладнює висока собівартість, яка позначається на високій ціні кінцевого продукту, а також недосконалість технології виробництва, що призводить до великого відсотку браку на фабриках.

Джерело: Reuters

Оставить ответ