Поставки Oculus Rift почнуться на початку 2016-го

размещено в: Новости | 0
Поставки Oculus Rift почнуться на початку 2016-го
0 голосов, 0.00 общий. рейтинг (0% сумма)

Компанія Oculus підтвердила інформацію про те, що споживча модель очок Rift для занурення у віртуальну реальність побачить світло в I-му кварталі 2016 року. Прийом попередніх замовлень на найочікуваніша VR-пристрій відкриється на початку січня, сказав гендиректор Oculus Палмер Лаки. Комерційне пристрій буде засновано на поточному прототипі — Crescent Bay з функцією просторового 3D-звучання.

Таким чином, продажі ПК-версії Rift почнуться не пізніше кінця березня. Вийде вона трохи раніше, ніж комерційна модель окулярів віртуальної реальності Vive від HTC і Valve, реліз якої намічений на квітень.

Читайте також: Oculus Rift і ще чотири багатообіцяючих гаджета для віртуальної реальності

Скільки будуть коштувати Rift, Лаки не уточнив. Очікується, що за інноваційний VR-гаджет доведеться викласти не менше 350 доларів, а також, швидше за все, витратитися на придбання або апгрейд ПК. Причому майбутнім володарям Rift знадобиться саме настільна система, т. к. пропонованим до них вимогам не відповідають багато сучасні ноутбуки.

Рекомендується, щоб Windows-комп’ютер мав як мінімум 8 гігабайтами оперативної пам’яті, відеокартою NVIDIA GTX 970 / AMD 290 та вище, процесором Intel i5-4590 і старше. Високі запити до графічної продуктивності пояснюються тим, що VR-окуляри, по суті, являють собою два екрани 2160х1200 з частотою оновлення 90 Гц. Серед обов’язкових вимог — операційна система Windows 7 SP1 і новіше, 2 порти USB 3.0, а також інтерфейс HDMI 1.3 з пропускною здатністю 297 МГц.

Джерело: Gizmag

Оставить ответ