Поставки шолома HTC Vive розпочнуться 5 квітня

размещено в: Новости | 0
Поставки шолома HTC Vive розпочнуться 5 квітня
0 голосов, 0.00 общий. рейтинг (0% сумма)

Компанія HTC оголосила про початок прийому попередніх закаов на окуляри віртуальної реальності Vive. VR-гаджет, створений у співпраці з Valve, в США можна купити за 799 доларів, в Європі — за 899 євро. Найдорожче новинка коштує у Великобританії (689 фунтів стерлінгів, або $969) і Китаї (6888 юанів, або $1053). Поставки пристрою всьому світу стартують 5 квітня.

Комплект поставки включає два бездротових контролера SteamVR із тактильним зворотним зв’язком, які використовуються для пересування і взаємодії з 3D-об’єктами, дві базові станції для створення віртуального середовища, навушники і дві гри: Job Simulator: The 2050 Archives, головоломка Fantastic Contraption і Tilt Brush для 3D-малювання.

 

Подібно Oculus Rift, Vive пред’являє досить високі системні вимоги до комп’ютера. В HTC рекомендують графіком не слабкіше NVIDIA GTX 970 або AMD Radeon R9 290.

Vive, обіцяють у HTC, мають якісним звуком, десятками датчиків для відстеження поворотів голови і високою частотою оновлення зображення — 90 Гц. На відміну від моделі для розробників, споживча версія Vive володіє кращою ергономікою і більш зручним ремінцем для комфортного кріплення на голові.

Раніше сьогодні прийом попередніх замовлень на VR-окуляри HoloLens відкрила компанія Microsoft. Модель для розробників (Development Edition) доступна тільки жителям США і Канади за ціною 3 тисячі доларів за комплект. Користувачі, які виявили бажання придбати новинку, також повинні взяти участь в програмі тестування Windows Insider, заповнити анкету і пояснити, які проекти вони хочуть втілити за допомогою пристрою. Дата релізу і вартість комерційної моделі поки не називається.

Джерело: The Verge

Оставить ответ