Позицію Apple підтримали Facebook і Twitter

размещено в: Новости | 0
Позицію Apple підтримали Facebook і Twitter
0 голосов, 0.00 общий. рейтинг (0% сумма)

Американську корпорацію Apple, яка відмовилася надати допомогу Федеральному бюро розслідувань США по розкриттю смартфона iPhone одного з терористів, які влаштували бійню в Сан-Бернардіно, підтримали компанії Facebook і Twitter.

Так, компанія Facebook розповсюдила заяву, в якій зазначається, що вона продовжить боротися проти пропонованих високотехнологічним компаніям вимог послабити захист їх систем, так як такі вимоги створять страшний прецедент і завадять зусиллям компаній щодо забезпечення безпеки своїх продуктів, передає ТАСС. Одночасно у Facebook підкреслили, що засуджують тероризм і цінують роботу правоохоронних органів по захисту громадян.

Компанія Twitter не стала виступати з окремою заявою, однак її голова Джек Дорсі написав на своїй сторінці: “Ми підтримуємо Apple і її главу] Тіма Кука і дякуємо йому за лідерство”. Раніше позицію Apple підтримали Google і WhatsApp.

Як повідомлялося, американський суд зажадав від Apple надати слідчим допомогу по вилученню даних з смартфона, який належав терористові Саїду Фаруку. У відповідь на це глава компанії Тім Кук заявив, що буде оскаржувати це рішення, так як такий запит влади загрожує безпеці клієнтів Apple. Він підкреслив, що інженери компанії вже надали ФБР інформацію, необхідну для розслідування терактів, а програмне забезпечення, що дозволяє зламувати iPhone, корпорація передавати спецслужбі не має наміру.

У грудні 2015 року Саїд Фарук і його дружина Тэшфин Малік увірвалися в центр допомоги інвалідам в американському місті Сан-Бернардіно і відкрили вогонь на поразку з автоматичної зброї. В результаті нападу 14 людей загинули, 21 отримав поранення. Під час затримання зловмисники були ліквідовані. Пізніше напад було визнано терактом. Вважається, що зловмисники підтримували терористичне угрупування “Ісламська держава”, яка пізніше взяла на себе відповідальність за подію.

Джерело: ТАСС

Оставить ответ