Правила вибору ідеальної люстри

размещено в: Новости | 0
Правила вибору ідеальної люстри
0 голосов, 0.00 общий. рейтинг (0% сумма)

Люстра – це важливий елемент інтер’єру кожної квартири. Вона є не тільки джерелом світла, але ще й відмінним декором.

Красиві люстри в сучасному стилі можуть бути виконані в різному дизайні. Але як же правильно вибрати джерело освітлення?

Вибір стилю

Щоб підібрати люстру, прийміть до уваги загальний інтер’єр вашого приміщення. Асортимент освітлювальних приладів настільки широкий, що ви без праці підберете підходящий відтінок. Сучасні люстри, виконані із скла, кришталю, пластику або іншого матеріалу, можуть бути доповнені різноманітними каркасами. У стилі хай-тек чудово виглядають світильники, основою яких стали строгі геометричні форми. Люстра може бути трикутної, прямокутної або ж більш оригінальною.

Вибір розміру

Вибираючи люстру, прийміть до уваги розміри приміщення, в якому ви зібралися її вішати. Освітлювальний прилад не повинен надто перевантажувати кімнату або ж губитися на її тлі. Кількість ламп повинно бути таким, щоб приміщення було висвітлено якісно.

Щоб правильно вибрати розмір люстри, варто взяти до уваги її діаметр, висоту і кількість ріжків, якщо такі присутні в конструкції. Щоб не помилитися, зверніться за допомогою до досвідчених дизайнерів. Вони допоможуть зробити все правильно.

Вибір кольору

Дизайнери рекомендують звертати увагу на ті відтінки, які будуть «другими» в інтер’єрі. Але все залежить тільки від того, в якій кольоровій гамі виконано приміщення. Сучасний інтер’єр має на увазі під собою використання освітлювальних приладів яскравих і насичених відтінків, але вони можуть бути нейтральними. Наприклад, чудово виглядає невелика люстра білосніжного кольору, виконана в оригінальному дизайні.

Вибір типу люстри

У сучасних магазинах можна знайти підвісні і стельові освітлювальні прилади. На остаточний вибір впливають різні фактори: від висоти стелі до можливості установки світильника за всіма правилами. Добре, якщо висота стелі-3 метри, так як в такому випадку ви можете орієнтуватися тільки на естетичні міркування. А ось для кімнат з низькими стелями ідеально підійдуть пріпотолочние люстри.

Оставить ответ