Представлений “редактор реальності” для iOS

размещено в: Новости | 0
Представлений “редактор реальності” для iOS
0 голосов, 0.00 общий. рейтинг (0% сумма)

Кінцева мета розробок в області “Інтернету речей” — зробити так, щоб будь-який об’єкт і пристрій, з якими взаємодіє в житті людина, можна було запрограмувати на певну поведінку. Однак поки що наші “розумні об’єкти” не відрізняються особливим розумом. Наприклад, ми можемо включати або вимикати зі смартфона “розумну” лампочку, але вона не здогадається приглушити світло в кімнаті, коли ви почнете дивитися кіно на “розумному” телевізорі.

Підступитися до вирішення подібних проблем спробували розробники з лабораторії користувальницьких інтерфейсів Массачусетського технологічного інституту. Останні три роки вони працювали над iOS-додатком Reality Editor (Редактор реальності”) і ось наприкінці минулого тижня випустили його в App Store.

Програма передбачає використання смартфона в режимі доповненої реальності — направляючи камеру апарату на “розумні” об’єкти, можна пальцем малювати між ними зв’язку. Наприклад, з’єднавши “вузол” термостата, відповідальний за підвищення температури, і датчик на ліжку, відслідковує підйом користувача, можна одним рухом запрограмувати систему на підвищення температури в будинку щоранку. Задача розпізнавання об’єктів додатком вирішується з допомогою нанесених на них візерунків, працюють по аналогії з QR-кодами.

 

У творців програми є власна платформа для розробників пристроїв і додатків для “Інтернету речей”, Open Hybrid. Пов’язуючи “розумні” об’єкти, користувачі зможуть вирішувати масу завдань — наприклад, включати кондиціонер будинку в момент, коли сідають у машину, їдучи з роботи, або вимикати телевізор тим же вимикачем, що і світло в кімнаті.

Проблема цього рішення та ж, що і у інших систем “Інтернету речей” — більшість розумних об’єктів і пристроїв, якими вона покликана керувати, поки ще не створено та перспективи їх широкої доступності на ринку туманні.

Джерело: Fast Company

Оставить ответ