Прибуток Samsung зріс завдяки успіху Galaxy S7

размещено в: Новости | 0
Прибуток Samsung зріс завдяки успіху Galaxy S7
0 голосов, 0.00 общий. рейтинг (0% сумма)

За перший квартал 2016 року прибуток Samsung Electronics перевищила всі прогнози аналітиків і виросла більш ніж на 10% в річному вираженні. Пов’язано це в першу чергу з продажами нових флагманів Galaxy S7 (за цим посиланням читайте наш повний огляд новинки) і Galaxy S7 edge.

Згідно з попередніми фінансовими даними, опублікованими компанією, операційний прибуток за перші три місяці 2016 року досягла 6,6 трлн вон ($5,6 млрд), що на 10,4% більше ніж за аналогічний період минулого року. Продажі Samsung збільшилися на 4% і склали 49 трлн вон ($41,6 млрд). Опитані Yonhap Infomax аналітики очікували від Samsung квартальний операційний прибуток на рівні 5,6 трлн вон ($4,8 млрд). Прогноз по виручці склав 49,1 трлн вон ($41,7 млрд).

В березні 2016 р. Samsung випустила на ринок флагманські смартфони Galaxy S7 і S7 edge, продажі яких, за оцінками аналітиків, склали 9-10 млн штук в I кварталі. Аналітик Хван Чжун Хо з KDB Daewoo Securities Co. прогнозує загальносвітові поставки цих телефонів у розмірі 45 млн штук в 2016 р.

Фахівці Counterpoint Research підрахували, що на окремих ринках показники продажів Galaxy S7 в перший місяць після релізу на 50% перевершують результати Galaxy S6 за такий же період. У США випередження становить 30%, у Західній Європі – 20%, а в Китаї – 10%. Винятком стала лише Корея, де продажі йдуть досить мляво і в цілому відповідають торішнього рівня.

Між тим, деякі експерти не поспішають з оптимістичними висновками. Обережні аналітики побоюються повторення минулорічної ситуації, коли високі прогнози щодо моделі Galaxy S6 не виправдалися, так як слідом за обнадійливим стартом продажу впали. Зокрема, керуючий фондом Alpha Asset Management Сі Джей Хо вважає, що після того, як конкуруючі вендори випустять свої новинки, попит на S7 цілком може знизитися.

За оцінками дослідників KDB Daewoo Securities, у першій чверті 2016 р. операційний прибуток мобільного підрозділу Samsung склала 3,3 трлн вон ($2,8 млрд), збільшившись на 19% у річному обчисленні.

Джерело: “Вести Економіка”

Оставить ответ