Принтери Samsung дістануться HP за мільярд доларів

размещено в: Новости | 0
Принтери Samsung дістануться HP за мільярд доларів
1 голосов, 4.00 общий. рейтинг (83% сумма)

Samsung Electronics вирішила позбавитися від бізнесу з виробництва принтерів і знайшла покупця — американську HP Inc. Операцію оцінили в 1,05 млрд доларів, при цьому Samsung також зобов’язалася придбати акцій HP (з числа торгуються на біржах) на суму від 100 до 300 млн доларів.

У HP вважають, що, незважаючи на скорочення глобальний ринок пристроїв для друку і копіювання, угода з корейським технологічним гігантом дозволить наростити ринкову частку і збільшити доходи. Як зазначає Bloomberg, угода дасть доступ HP до інноваційних технологій лазерного друку, а також шанс зміцнити позиції на ринку офісних копірів, де домінує Xerox та інші компанії.

Видання також наводить дані, згідно яким в минулому кварталі виручка принтерного підрозділу HP скоротилася на 14% рік-до-року до 4,42 млрд доларів, а валові продажі впали на 4% до 11,9 млрд. Нещодавно було оголошено про реструктуризації, що передбачає, серед іншого, скорочення штату на 3000 осіб.

Для Samsung, на думку аналітиків, угода має сенс як частина загальної стратегії, в рамках якої корейська компанія фокусується я на секторах ринку з максимальним потенціалом зростання. “Світ паперу йде в минуле, — зазначив в інтерв’ю Bloomberg аналітик гонконгської Sanford C. Bernstein Марк Ньюман. — У принтерів немає великих перспектив. Все переходить на екрани, а Samsung — найбільший постачальник дисплеїв в світі”.

Джерело: Bloomberg

Оставить ответ