Пристрій для лову покемонів надійде у продаж одночасно з iPhone 7

размещено в: Новости | 0
Пристрій для лову покемонів надійде у продаж одночасно з iPhone 7
0 голосов, 0.00 общий. рейтинг (0% сумма)

Nintendo все-таки впустить на ринок Рокемоп Go Plus — давно обіцяне пристрій для лову віртуальних монстрів у грі Pokemon GO. Дебют аксесуара відбудеться 16 вересня, в один день зі стартом продажів iPhone 7 в США і низці інших країн.

Розробила Рокемоп Go Plus та ж компанія Niantic Inc. (раніше належала Google), що й саму гру про ловлю і тренування покемонів. Пристрій зроблено з пластику у вигляді використовуваної навігаційними додатками “шпильки”-покажчика місця розташування, стилізованого під покебол (куля для лову покемонів).

Гаджет, що коштує 35 доларів, можна носити на руці як годинник або у вигляді брошки. З’єднуючись зі смартфоном по енергоефективному протоколу Bluetooth Smart, Рокемоп Go Plus оповіщає користувача про знаходження поблизу покемонів і покестопов вібрацією. Таким чином, гравець буде позбавлений від необхідності постійно дивитися в смартфон. Неуважність “тренерів покемонів” в останні місяці стала причиною численних нещасних випадків, у тому числі кількох зі смертельним результатом.

Спочатку випуск пристрою намічений на липень, однак був перенесений із-за проблем з виробництвом. Першими Рокемоп Go Plus отримають предоплатившие його покупці. В онлайн-магазинах Amazon і GameStop статус товару зазначений як “Розпродано”, тобто нових партій, мабуть, поки не надходило.

Читайте також: Для гравців у Pokemon GO придумали “розумні” кросівки

В Nintendo і Niantic сподіваються, що випуск аксесуара, а також додатки PokemonGO для Apple Watch, допоможуть пожвавити інтерес до гри. За останніми даними, щоденна аудиторія гри, досягнувши на піку без малого 45 мільйонів, до кінця серпня впала приблизно на третину від максимуму.

Джерело: Niantic

Оставить ответ