Проект “гнізда” для новонароджених представить Росію на міжнародному інженерному конкурсі

размещено в: Новости | 0
Проект “гнізда” для новонароджених представить Росію на міжнародному інженерному конкурсі
0 голосов, 0.00 общий. рейтинг (0% сумма)

Російське журі міжнародного конкурсу молодих інженерів James Dyson Award 2016 визначилося з переможцем національного етапу. Ним стала студентка Британської вищої школи дизайну, Юлія Камалова, представила “гніздо” SvetTex для фототерапії новонароджених.

У даний момент найбільш ефективним способом лікування немовлят від жовтяниці є опромінення їх ультрафіолетом. Винахід Камалової покликане створити максимально комфортні умови для лікування немовлят, захистити очі дітей від світла під час фототерапії, а також знизити дискомфорт для оточуючих, які перебувають під час лікування поруч.

SvetTex виготовлений з світиться текстилю. За своєю формою він нагадує материнську утробу. Подушки, якими обладнано “гніздо”, дозволяють фіксувати немовлят без обмеження рухів.

Пристрій складається з двох великих знімних фиброоптических тканинних панелей, виготовлених з бавовни з оптоволоконними нитками. Зовнішня сторона, виконана із звичайної тканини, захищає очі дитини і оточуючих від яскравого світла. SvetTex поєднує в собі утримують і фототерапевтичний функції: дитину можна брати на руки, не перериваючи процес лікування.

Також лаурятами премії Премії James Dyson Award 2016 в Росії стали молоді винахідники мультиварки для сліпих та слабозорих людей, творці модульної системи пересування в громадських зонах, а також мобільного фотоанализатора якості молока.

Джерело: Прес-служба Dyson

Оставить ответ