Програми для iPhone ось-ось подорожчають

размещено в: Новости | 0
Програми для iPhone ось-ось подорожчають
0 голосов, 0.00 общий. рейтинг (0% сумма)

Компанія Apple протягом найближчих 3-х діб підніме ціни в російському сегменті цифрового магазина App Store. Подорожчання стосуватиметься як ігор і додатків, так і вбудованих покупок і підписок. Про це повідомляє сайт TJ з посиланням на лист, який i-виробник направив розробникам.

Підвищення цін компанія пояснила “коливаннями курсів валют”. Крім Росії, контент App Store подорожчає для користувачів з Нової Зеландії, Сінгапуру, Канади, Ізраїлю, Мексики і Південної Африки.

Так, в Росії вартість покупки з нинішніх 59 рублів зросте до 75 рублів, 119 рублів Apple проіндексує до 149 рублів, а 199 рублів — до 229 рублів. При цьому конвертація не торкнеться двох найдешевших варіантів: 15 рублів і 29 рублів. “Користувачів в Росії спеціально повідомлять поштою і запропонують підписатися на сервіси заново: автоматично продовжувати передплату по збільшеній вартості не будуть”, — зазначає TJ.

Наскільки можна судити з листа Apple, йдеться про підвищення цін в розділі App Store, де розміщені програми та ігри. Вартість фільмів і музики в iTunes, ймовірно, залишиться колишньою. Невідомо також, чи торкнеться подорожчання підписки на музичний сервіс Apple Music, яка в Росії є однією з найдешевших у світі (169 рублів).

Джерело: TJ

Оставить ответ