Пропозиції про контроль над мессенджерами надійдуть у Мінзв’язку після Нового року

размещено в: Новости | 0
Пропозиції про контроль над мессенджерами надійдуть у Мінзв’язку після Нового року
0 голосов, 0.00 общий. рейтинг (0% сумма)

Нові правила роботи мобільних месенджерів (WhatsApp, Skype, Telegram та інші) в Росії надійдуть до Міністерства зв’язку після нового року. Про це заявили в Роскомнадзор, який виступив автором законопроекту.

“Ми після січневих свят представимо пропозиції в Мінзв’язку. Немає позиції щодо заборони месенджерів. У зв’язку з тим, що месенджери працюють на мережах операторів зв’язку і по суті справи роблять зв’язні послуги, то цілком логічно, щоб вони дотримувалися ті ж обмеження і принципи, які дотримуються оператори зв’язку”, — цитує ТАСС главу Роскомнадзора Олександра Жарова.

“Насамперед, йдеться про заборону масових розсилок. Ми пропонуємо також зробити обов’язковим для месенджерів укладення договорів з операторами зв’язку”, – сказав Жаров. За його словами, обговорення ініціативи має завершитися до кінця року.

Раніше, нагадаємо, глава Роскомнадзора підкреслював, що мови про обмеження роботи месенджерів в Росії не йде. Відомство лише запропонує зробити обов’язковим для месенджерів укладення договорів з операторами зв’язку, на мережах яких вони працюють.

Джерело: ТАСС

Оставить ответ