Просунуті гравці в Pokemon GO перетворюють розвага в бізнес

размещено в: Новости | 0
Просунуті гравці в Pokemon GO перетворюють розвага в бізнес
0 голосов, 0.00 общий. рейтинг (0% сумма)

Вибух інтересу до гри з елементами доповненої реальності Pokemon GO, в лічені дні стала в США соціальним феноменом, зробив можливою “монетизацію” ігрових успіхів.

Як і в переважній більшості ігор, в Pokemon GO доводиться починати з нуля, витрачаючи на ловлю і тренування покемонів, висиджування яєць, поєдинки з противниками і т. д. масу часу. Багато хто хоче відразу почати грати з просунутого рівня — і готові за це заплатити.

Як пише The Wall Street Journal, в інтернеті на сайтах безкоштовних оголошень розміщені десятки пропозицій про продаж “прокачаних” акаунтів в Pokemon GO. Один гравець розповів виданню, що заплатив за аккаунт 12-го рівня 100 доларів. За його словами, у нього, на відміну від його друзів, немає можливості приділяти весь вільний час гри, подорожуючи по різних локаціях і намагаючись зловити рідкісних “кишенькових монстрів”.

Конкретних даних по ринку ігрових акаунтів не існує, однак експерт Wedbush Securities Майкл Пактер заявив в інтерв’ю газеті, що в рік на подібні угоди по всьому світу витрачається близько 1 млрд доларів.

За словами Шейна Джеффрі з Портленда, він заробляє близько 65 000 доларів щорічно, розвиваючи і перепродуючи акаунти в онлайн-грі World of Warcraft. 30-річний програміст почав цей бізнес на стороні ще в коледжі, і до випуску повністю виплатив освітній кредит. Більшість його однокурсників могли про це тільки мріяти.

Джерело: The Wall Street Journal

Оставить ответ