Прототип Tesla Model 3 засвітив додаткові датчики на задніх стійках

размещено в: Новости | 0
Прототип Tesla Model 3 засвітив додаткові датчики на задніх стійках
0 голосов, 0.00 общий. рейтинг (0% сумма)

Засновник Tesla Ілон Маск днями опублікував короткий п’ятисекундне відео випробувань передсерійного кандидата” електромобіля Tesla Model 3, тим самим намагаючись довести, що підготовка до початку серійного виробництва в липні йде в повній відповідності з графіком.

Жителі Каліфорнії вхопилися за факт існування такого прототипу, влаштувавши справжню “фотополювання” за ним. Відомо, що цей електромобіль періодично з’являється на вулицях поблизу штаб-квартири Tesla, один з місцевих жителів поділився з ресурсом Electrek свіжим відео, на якому прототип Tesla Model 3 пересувається по вулицях у супроводі службового автомобіля BMW.

Цей короткий ролик містить кілька важливих одкровень. По-перше, можна розгледіти лінію роз’єму кришки багажника, яка частково “залазить” на стійки заднього скла. Саме скло не піднімається разом із задніми дверима, як на лифтбеке Tesla Model X, тому Tesla Model 3 можна називати седаном без будь-яких застережень.

Інша справа, що похила лінія профілю змусила зробити проріз багажника досить вузьким. Втім, судити про це можна буде лише після знайомства з серійним електромобілем Tesla Model 3.

По-друге, колеги виявили на прототипі Tesla Model 3 розширений набір датчиків для “автопілота”. Як і у випадку з рестайлінгової версією Tesla Model S, підтримуючої Autopilot 2.0, Tesla Model 3 встановлюється вісім камер (три спереду, одна ззаду, по одній на кожному з передніх крил і середніх стійках). Однак, є ще й додаткові датчики на задніх стійках, які виділені червоною стрілкою на стоп-кадрі відео. Перекочують вони на всі серійні Tesla Model 3, стверджувати не беремося, але відрадно бачити прагнення компанії удосконалювати систему автоматичного управління електромобілем.

Оставить ответ