Психологи дізналися, як правильно знайомитися в мережі

размещено в: Новости | 0
Психологи дізналися, як правильно знайомитися в мережі
0 голосов, 0.00 общий. рейтинг (0% сумма)

Американські психологи з’ясували, як саме слід знайомитися онлайн. Як пише “Лента.ру” з посиланням на видання Science News дослідження було опубліковано в журналі Proceedings of the National Academy of Sciences.

На основі розробленої статистичної моделі, выявляющей оптимальну стратегію вибору партнера, вчені встановили основні способи підвищення популярності профілю на сайтах знайомств. Знайомство, що передує реальної зустрічі, психологи розділили на два етапи: оцінка профілю та спілкування на сайті. Розроблена ними статистична модель дає рекомендації по першому з цих етапів.

Так, наявність фотографії збільшує кількість переглядів у 20 разів, у той час як паління зменшує його в десять разів. Жінки значно більше уваги приділяли зростання партнера і частіше переглядали профілі чоловіків вище їх. У той же час, вага цікавив їх набагато менше, ніж чоловіків, які, в свою чергу, рідше переглядали профілі повних жінок.

Молоді жінки рідше дивилися профілі чоловіків значно старших за них: двадцятирічні дівчата в десять разів менше цікавилися тридцятилітніми чоловіками, ніж своїми ровесниками. У той же час, 45-річні жінки на 10% частіше, ніж молоді, переглядали профілі 55-річних чоловіків. Чоловіків старше 40 найбільше привертали більш молоді жінки.

У дослідженні брали участь 1855 осіб, які проживають в Нью-Йорку і знайомляться в мережі. Було проаналізовано близько 1,1 мільйона актів взаємодії, таких як відкриття профілю, перегляд фотографій і лайки.

За статистикою, вже близько 30 мільйонів американців знайшли собі партнера в результаті онлайн-знайомств. Як вважають автори дослідження, слідування принципам, викладеним у їх роботі, допоможе користувачам сайтів і додатків для знайомств збільшити шанс на реальну зустріч після первинного знайомства в інтернеті.

Джерело: “Стрічка.ру”

Оставить ответ