Пустили покемона в город: ігровий хіт вламується в акаунт Google

размещено в: Новости | 0
Пустили покемона в город: ігровий хіт вламується в акаунт Google
0 голосов, 0.00 общий. рейтинг (0% сумма)

Гру Pokémon GO, за вихідні перетворилася в США в даний соціальний феномен, викрили у некоректних діях з конфіденційною інформацією користувачів. Розробники без відома гравців отримували повний доступ до пошти, фотографій та інших даних тих, хто авторизувався в грі за допомогою облікового запису Google.

На проблему, що стосується в основному власників iPhone (хоча про схожому повідомили і деякі власники Android-пристроїв), звернув увагу співробітник аналітичної фірми Red Owl Адам Рів. За його словами, вибравши авторизацію в Pokemon GO обліковий запис Google, користувач надавав розробника гри Niantic Labs повний доступ до нього. При цьому гра ніяк не попереджає про це.

Теоретично, на сервери компанії (а якщо до них мали доступ хакери, то і не тільки) могла потрапити пошта, історія переглядів в браузері Chrome, знімки з Google Photos і будь-яка інша зберігається на серверах компанії конфіденційна інформація. Більш того, додаток отримувало права цю інформацію модифікувати. При авторизації за адресою електронної пошти через акаунт Pokémon Trainers Club такої проблеми не виникає.

Щоб відкликати в ігри таке щедре дозвіл, потрібно пройти по цьому посиланню, натиснути на рядок з Pokémon Go, а потім — на кнопку “Видалити”. Після цього увійти в гру заново, швидше за все, не вийде, але, не разлогиниваясь, можна буде продовжувати грати.

У Niantic Labs — до 2015 року належала Google компанії, що розробила гру — повідомили, що занадто “нахабні” права Pokémon GO отримувала за помилку, яка незабаром буде виправлено. Поки Niantic працює над оновленням клієнта гри, доступ покемонам інтерфейс “город” прикриє сама Google.

Однак, багато хто вже встигли розробити цілі теорії змови — мовляв, за Niantic можуть стояти ресурси венчурного фонду ЦРУ, що поступають туди, у свою чергу, від Національного агентства геопросторової розвідки (NGA). Це урядове агентство США, в завдання якого входить забезпечення військових, державних та громадських користувачів даними видової розвідки і картографічною інформацією. На думку автора конспірологічній теорії, ловці покемонів, самі того не відаючи, є агентами NGA. Коли того треба буде терміново отримати дані про будь-якій точці в світі (а глобальний запуск Рокемоп GO не за горами), достатньо буде просто розмістити там у грі рідкісного покемона і через кілька хвилин одержати зображення місцевості з камер смартфонів гравців.

Джерело: Engadget

Оставить ответ